Fórum

Forum breadcrumbs - You are here:FórumInformace k serveru: PravidlaRP marky

RP marky

Citace

RP marky

Co je to RP marka?

RP marka je odměna, kterou získávají hráči za kvalitní roleplay. Je to item, který uděluje GM. Přidá se do inventáře. Je typu BoA, což znamená, že je možné si ho přesunovat v rámci postav na jednom herním účtu libovolně poštou. Nemusíte se tedy strachovat, že když RPíte s více postavami z herního účtu, že budete omezení tím, že by se striktně vázaly k daným postavám. Vaše RP může tedy být o to pestřejší a nemusíte se omezovat na jednu postavu a řešit, zda si dokážete ušetřit na některou z odměn.

 

Za co získám RP marky?

1/ World RP

Normální náhodné RP – pokud tě GMko uvidí během zajímavého RP

2/ GM Eventy

  • FUN eventy – např. různé soutěže
  • PvP eventy
  • PvE eventy
  • Kombinované eventy – trvají dlouho, jsou obtížné a zahrnují více aspektů hry
  • Čistě RP eventy
  • RP eventy s prvky PvP/PvE

3/ Hráčské RP eventy

Pokud jako hráč uspořádáš nějaký RP event bez nutné účasti a pomoci GM, zdokumentuj průběh eventu (video, screeny) a potom pošli zprávu s podrobnými informacemi o událostech a průběhu eventu včetně odkazů na screeny nebo videa. Eventuelně můžeš umístit vlákno na fórum. Pokud GM uznají event za zdařilý, můžeš jako autor spolu s účastníky eventu obdržet RP marky.

4/ Kreativní činnost

  • Tvorba a příprava eventu – pokud jako hráč vymyslíš event, jeho průběh, možnosti, náplň, detailně jej sepiš a pošli RP GMkům jako návrh k realizaci, můžeš být odměněn/a RP markami.
  • Příprava návodů, článků, příběh o RP postavě na fórum apod. – není pravidlem, že je za tuto činnost vždy odměna (!!!), ale GM tým může udělit RP marku za velmi zdařilý článek.

 

Orientační ceník odměn za RP marky (v přípravě)

1/ Zbraně, zbroje a různé zajímavé předměty

šedé a bílé – 1 RP marka
zelené – 2
modré – 3
fialové – 4

2/ Mounti

pozemní – 2 – 4 RP marky (podle vzácnosti mounta)
létající do sbírky – 4 – 6 RP marek

3/ Peti nebojoví

Podle vzácnosti a obtížnosti získání od 2 do 4 RP marek.

4/ Tituly

Tituly budou schvalovány případ od případu podle vhodnosti k zaměření roleplay dané postavy. Kupříkladu, aby si trpaslík nad hlavu nedal „of Darnassus.“ Seznam bude brzy.

5/ Customizace

Toužíte mít vaši postavu u jiné rasy, nebo s jiným pohlavím, vzhledem a jménem? Pak není nic snažšího, než si koupit customizaci.
Cena 2 RP marky nebo 100 g. Nebo 1 RP marka a 50 g.
! Pozor: Pokud máte na postavě účes koupený od kadeřníka a ten není v základní nabídce při tvorbě postavy, ale jeden z těch dodatečně přidaných datadiskem, pak customizaci nelze provést. Hra to nedovolí. Musíte se přihlásit, změnit účes na jeden z těch obvyklých, odlogovat postavu a teprve poté provést customizaci. !

6/ Rename

Potřebujete své postavě změnit jméno, ale její vzhled vám vyhovuje? Pak můžete zvolit rename postavy.
Cena 1 RP marka.

 

Ceník bude ještě upraven a doplněn. Je opravdu ORIENTAČNÍ a cena konkrétního předmětu může být nižší nebo vyšší. GM si vyhrazují právo na změnu ceny.
První část Za co získám marky, je založené na konceptu z CzD, který jsme měli rádi.