Otevírání Outlandu

Od posledního příspěvku v novinkách uběhlo hodně času. Spousta věcí byla vykonána. Město Stromgarde se úspěšně rozrůstá. Obyvatelé jsou více či méně spokojení. Občas se vyskytne nějaké zlo, které je třeba eliminovat. Hlavní události Azerothu však jsou v rukou jiných hrdinů, jiných hlavních postav tohoto světa. My se nestavíme do čela jeho hlavního chodu. Nyní se však ať už chtěně nebo nechtěně přimotáme k událostem na jihu kontinentu, ačkoliv se naše činnost omezovala spíše na jeho sever.

A co to znamená? Otevřeme našim postavám možnost vstoupit do Outlandu, světa poničeného Draenoru. Zvýší se tak strop pro maximální level na 70. Bude možnost získat nádherné itemy, sety, pety či mounty této oblasti, datadisku TBC. Zpřístupní se možnost hrát za rasy Draenei a Blood elf.

Ale ne vše bude hned. Proběhne postupně série otevírajících eventů. Ty budou vždy zapsány v eventovém kalendáři. Každý pátek i nadále probíhají RP aktivity. V nezapsané pátky je volnější typ RP, zatímco eventy se klasicky vypisují. Mezi otevírajícími eventy bude samozřejmě zařazen i jiný typ eventů a volné roleplay. Nebude vše okamžitě běhěm pár týdnů jako lusknutím prstů. To je jistě pochopitelné. Následovat budou mimo jiné akce v Outlandu.

Na závěr pak jen menší poznámka. PH a GH budou nadále dostupné pro Azeroth, avšak do Outlandu s nimi nepočítejte, a to z mnoha důvodů.

Máme se tedy na co těšit a za GM tým přeji příjemnou zábavu.