Patch pro Stromgarde

Dnes tu pro vás mám další soubor ke stažení. Tentokrát je to v Noggitu upravený Stromgarde. Jak víte, delší dobu ho již opravujeme, a protože nemohu jen tak hnout ruinami, a ačkoliv v první fázi bylo v pořádku využívat těchto staveb pro dokreslení atmosféry, nyní je potřeba projít k další fázi. Uvolňujeme tedy patch, který si uložte do složky Data ve složce se hrou.
(Následně bude cesta např. „C:\Wow\Data\patch-X.mpq“)

Stahujte ZDE.

Již tam je zbudovaná celá alianční část, ogří je připravená k opravě a osídlení, kdy k vyhnání zbytku ogrů dojde v příštích eventech. Jejich přesun bude do jeskyně taktéž vystavěné v Noggitu a umístěno do tohoto patche. Questové itemy najdete na svém místě. Jen ogry přemístíme. Více informací po přesunu. Přístav je také hotov, dále došlo k různým úpravám nejen ve městě, ale i v okolí. A mnoho dalšího. Spawny ve hře budou průběžně přesunovány do nových domů z patche.

Další úpravy a aktivity se odrazí v dalších verzích, které máme v plánu vydat.

Také Tharan do patche přidal pár svých věciček jako skiny NPC a hafana mastifa. Určitě bude přidávat také další vylepšeninky do dalších verzí.

Přejeme za tým hezkou hru.

Aktuální seznam sběru surovin:
Hradba – hotovo (1000 ks kamene)
Dřevěný výstup na hradby – 480 ks dřeva ze 600
Přístav – hotovo (500 ks kamene a 500 ks dřeva)
Farma – 200 kamene a 300 dřeva

Edit 24. 9.: doplněn materiál na Přístav a přidán požadovaný na Farmu

2 komentářů k Patch pro Stromgarde

  • Dagon  napsal:

    To si děláš ….. tak tohle je úplně… nemam slov, fakt paráda! 🙂 a chtěl jsem se zeptat kam mám poslat ty šutry apod.

    • Shadow  napsal:

      Materiál odebírám každý pátek při eventech. Nebo podle domluvy 🙂

Napsat odpověď

Můžete použít tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>